Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

0 194

Sivilce izleri nasıl geçer; sivilce izleri ile mücadele ederken çay ağacı yağı sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle uzun vadede düzenli olarak uygulandığı zaman sadece sivilce izlerini değil aynı zamanda yara izlerini de ortadan kaldırma yolunda büyük bir katkı sunacaktır. Çay ağacı yağı sivilce izlerinin ortadan kalkmasını sağlarken bir diğer yandan da yeni sivilcelerin oluşmasını engellemektedir. Yeni sivilcelerin oluşmasını engellerken çay ağacı yapının kurutucu etkisini de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Sivilce İzlerini Gidermek İçin Ne Yapılmalı?

Sivilce izlerini gidermek için kantaron yağını da kullanabilirsiniz.

  • Kantaron yağının doğal içeriğini düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir.
  • Kantaron yağını uygularken özellikle akşam sürmeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde lekelenmelere neden olabilir.

Kantaron yağını kullanırken kesinlikle güneş ışınlarından uzak kalmalısınız. Aksi takdirde cildinizde kalıcı hasarlar bırakılabilmektedir. Kantaron yağını kullanırken ve diğer tüm doğal yağlarda kullandığınız içeriğin doğal olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Son dönemlerde doğal yağların çok daha sık kullanılması sebebi ile içeriği temiz ve organik olan yağları bulmanın daha da zor bir hal aldığı görülmektedir.

Sivilce İzleri Ne Kadar Sürede Geçer?

Sivilce izleri nasıl geçer; doğal yöntemleri kullanarak birkaç hafta içerisinde sivilce izlerinin ortadan kalkması mümkün kılınacaktır. Sivilce izleri ile mücadele ederken lazer gibi leke giderici teknikleri kullanmanız da mümkündür. Lazer ile alınacak olan sonuçların bitkisel çözümlere göre çok daha hızlı olduğunun da ayrıca iletilmesi gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.