Aktarco ile Sağlığa Açılan Şifalı Kapı  

0 156

Aktarco, Osmanlı, İran ve Çin tıbbının geleneksel metotlarını eski kuşaklardan aldığı yöntemlerle birleştirerek şifa dağıtmayı amaçlayan bir aktardır. Her hastalığa uygun farklı bitkisel karışımlar ve doğal reçeteler hazırlıyoruz. Doğada yer alan sayısız bitkiler ile hastalıklara uygun tedavi yöntemleri geliştiriyoruz. 2015 yılında sektöre atıldığımız günden bugüne dek bitkiler üzerinde yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarından yola çıkarak insanlara faydalı olacak farklı bitkisel ürünler, macun çeşitleri, şifalı sular hazırlıyoruz.

 

Türkiye’nin en güvenilir aktar sitesi Aktarco olarak. Gayemiz aktarlık mesleğinin sadece bitki satmaktan ibaret olmadığını herkese duyurmaktır. Şu anda Osmanlı, İran ve Çin bölgelerinde yapılan şifalı bitki karışımlarının olduğu reçeteleri kendi özel kasamızda muhafaza ediyoruz. Hastalıkların önlenmesi, zinde ve sağlıklı bir yaşam için şifalı bitkiler yüzyıllardır güvenilir ve tamamlayıcı tıp alanında kendine yer bulmaktadır. Aktarco ürünleri sadece hastalık olduğunda değil hayat boyu hasta olmamak için kullanılan şifalı bitkisel ürünlerdir.

 

Aktarco Ne Çeşit Bitkisel Ürünler ve Şifalı Bitkiler Sunmaktadır?

İnsanoğlu binlerce yıldır hastalıklardan korunmak için yediklerine ve içtiklerine çeşitli baharatlar, otlar, tohumlar ve yapraklar katmışlardır. Geçen zamanla birlikte yemeklerde ve çaylarda kullanılan bu şifalı bitkilerin bilime çok önemli katkıları olmuştur. Buradan hareketle Aktarco kendi bitkisel ürünleri ve karışımları ile bir marka değeri taşımayan ve en çok müşteri memnuniyeti alan global bir e-ticaret sitesidir. Aktarco ile şifa dağıtmaya yardımcı olduğumuz bitkisel ürünler arasında şunlar yer alır:

 

  • Her biri birbirinden taze olan sayısız bitkiler ve tohumlar
  • Atom çayları
  • Macun çeşitleri
  • Farklı bitkilerden yapılan özel karışımlar
  • Doğal taş çeşitleri
  • Şifalı sular
  • Sağlıklı yaşam için tamamlayıcı bitkisel takviyeler
  • Kurutulmuş meyveler 
  • Baharatlar
  • Şifalı soğuk sıkım yağlar

Gerçek Aktardan Gelen Şifa Mobil Uygulama ile Parmaklarınızın Ucunda

Aktarco mobil uygulamamız ile sağlıklı yaşamı destekleyici günlük almanız gereken vitamin, gıda, su, şifalı yağlar ve size özel hazırlanmış gıdalara aylık periyotlar halinde özel danışman eşliğinde ulaşabileceksiniz. Türkiye’de ilk defa gerçek aktardan yapılan bu mobil uygulama ile kişisel olarak Aktarco bitki uzmanları tarafından hazırlanmış beslenme kutularına ulaşabilecekseniz. İster evinizde ister işinizde sadece size özel beslenme reçetelerini günlük olarak uygulayarak sağlıklı bir yaşama kavuşabileceksiniz.

 

Aktarco mobil uygulamamızın ilerleyen süreçte prime üyelerine çok özel sürprizleri ve avantajları mobil uygulamamız üzerinden duyurulacak. Hayatta en çok dikkat edilmesi gereken sağlıklı yaşam için gerekli olan her şeyi sizler için hazırlayıp sunmaktayız. Unutmamalıdır ki bitkiler sadece hastalık için değil ömür boyu sağlıklı bir yol haritası için gereklidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.